Pochwal się koszyczkiem wielkanocnym! Akcja ŚWIĘCONKA

Pochwal się koszyczkiem wielkanocnym! Akcja ŚWIĘCONKA

  • 8 kwietnia 2014

Zapraszam do wzięcia udziału w bardzo prostej i przyjemnej zabawie blogowej. Akcja Święconka będzie polegała na dodaniu zdjęcia swojego koszyczka wielkanocnego. Tylko to trzeba zrobić, pochwalić się nim :) Jeśli macie ochotę możecie napisać o nim coś więcej, np co kryje się w środku. Może pojawią się jakieś wegetariańskie lub wegańskie święconki…?

Generalnie w koszyku wielkanocnym zazwyczaj można znaleźć: jajka, pisanki, kiełbaskę, masło, chrzan, sól i pieprz, babeczkę, chlebek. I oczywiście baranka z cukru :)

Będzie mi niezmiernie miło jeśli we wpisie umieścicie link do akcji lub baner. Ale to nie jest konieczne, liczy się wspólna zabawa :)

Akcja będzie trwać przez cały okres Wielkanocy, czyli 17 – 21 kwietnia 2014.

Zdjęcia lub linki do wpisu proszę przesyłać na kontakt@nastole.pl z dopiskiem, kto jest autorem. Można też na zdjęciu się podpisać i podać nazwę bloga.

Zapraszam Serdecznie!

swieconka1

kod do wklejenia

<a href=”http://nastole.pl/2014/04/pochwal-sie-koszyczkiem-wielkanocnym-akcja-swieconka.html„><img src=”http://nastole.pl/wp-content/uploads/2014/04/swieconka1.jpg”/></a>

P.S. Szukałam ale nie znalazłam akcji w poprzednich latach. Jeśli coś przeoczyłam i ukradłam komuś pomysł zapraszam do kontaktu w celu porozumienia się.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>